Характеристики
| Марка | AKYGA |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Въздушен поток | 66 m3/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
| Марка | AKYGA |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Въздушен поток | 66 m3/h |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Не |
| 4pin PWM | Не |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Не |
Цена:14 €
27.38 лв.
Цена:309 €
604.35 лв.
Цена:2 €
3.91 лв.
Цена:19 €
37.16 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.