Характеристики
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 17.5 dBA |
| Въздушен поток | 42.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
| Марка | AeroCool |
|---|---|
| Размери (mm) | 120 мм |
| Обороти | 1000 rpm |
| Волтаж | 12v |
| Ниво на шум | 17.5 dBA |
| Въздушен поток | 42.1 CFM |
| Описание |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| 3pin DC | Да |
| 4pin PWM | Да |
| Molex | Не |
| SATA | Не |
| 3pin aRGB 5V | Не |
| 4pin RGB 12V | Не |
| USB | Не |
| Светещ | Да |
Цена:43 €
84.10 лв.
Цена:119 €
232.74 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
Цена:161 €
314.89 лв.
Цена:148 €
289.46 лв.
Цена:177 €
346.18 лв.