Характеристики
| Серия | ThinkSmart |
|---|---|
| Процесор | Intel Core Ultra 5 135H (14-ядрен, 18-нишков, 2.50- 4.60GHz, 18MB Кеш) |
| Памет | 16GB (2x 8192MB) - DDR5, 5600MHz |
| Видеокарта | Intel Arc Graphics |
| Диск | 256GB SSD NVMe |
| Екран | 10.1-инчов (25.65 см.) сензорен |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Интерфейси |
Захранване:
Сертифиткати:
|
| Тегло | 1.1кг. + екран 0.97 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC (64-битова) |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| SSD | Да |
| Сензорен дисплей | Да |
Серия ThinkSmart
|
|
Lenovo ThinkSmart Core Gen 2 | 3418€ |
Lenovo ThinkSmart Hub | 2631€ |
